#Xchannels
Main | Registration | Login
Monday, 19.03.2018, 11:35 PM
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Page 1 of 11
Forum moderator: bibuska 
#Xchannels Forum » Fun - Забава » Love and Sex - Љубов и секс » Дали е љубовта непријател...
Дали е љубовта непријател...
bibuskaDate: Saturday, 15.11.2008, 11:18 AM | Message # 1
Sergeant
Group: Forum Administrators
Messages: 72
Reputation: 0
Status: Offline
...на здравиот разум?

Колку луѓето кои се заљубени, љубат, сакаат... се разумни, прорачунати и рационални?

Колку знаете да ги исклучувате чувствата, или да бидете разумни кога сте под влијание на љубовни емоции, љубовен занес?

 
#Xchannels Forum » Fun - Забава » Love and Sex - Љубов и секс » Дали е љубовта непријател...
Page 1 of 11
Search:

Xchannels © 2018