#Xchannels
Main | Registration | Login
Monday, 19.03.2018, 7:57 AM
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Page 1 of 11
#Xchannels Forum » General - Општо » General talks - Општи чаршиски муабети :) » Дали знаете да кажете...
Дали знаете да кажете...
bibuskaDate: Wednesday, 19.11.2008, 5:21 PM | Message # 1
Sergeant
Group: Forum Administrators
Messages: 72
Reputation: 0
Status: Offline
едно обично - фала...
Дали е тоа фала, благодарам или фаљиминдерит, не е битно, битно е дали го кажувате?
Како стоите вие на тоа поле?
 
#Xchannels Forum » General - Општо » General talks - Општи чаршиски муабети :) » Дали знаете да кажете...
Page 1 of 11
Search:

Xchannels © 2018