#Xchannels
Main | Registration | Login
Wednesday, 19.06.2019, 6:30 AM
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: bibuska  
#Xchannels Forum » Fun - Забава » Love and Sex - Љубов и секс » Дали е љубовта непријател...
Дали е љубовта непријател...
bibuskaDate: Saturday, 15.11.2008, 11:18 AM | Message # 1
Sergeant
Group: Forum Administrators
Messages: 72
Reputation: 0
Status: Offline
...на здравиот разум?

Колку луѓето кои се заљубени, љубат, сакаат... се разумни, прорачунати и рационални?

Колку знаете да ги исклучувате чувствата, или да бидете разумни кога сте под влијание на љубовни емоции, љубовен занес?

 
#Xchannels Forum » Fun - Забава » Love and Sex - Љубов и секс » Дали е љубовта непријател...
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Xchannels © 2019