#Xchannels
Main | Registration | Login
Wednesday, 19.06.2019, 5:46 AM
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: bibuska  
#Xchannels Forum » Fun - Забава » Love and Sex - Љубов и секс » Современ Маж & Современа Жена...
Современ Маж & Современа Жена...
bibuskaDate: Saturday, 15.11.2008, 11:28 AM | Message # 1
Sergeant
Group: Forum Administrators
Messages: 72
Reputation: 0
Status: Offline
Ајде женски....што подразбирате под Современ Маж....на што ве асоцира самиот поим?
Како го замислувате?
Не физички!

Мажи...

Каква е Вашата слика за Современа Жена, Жена во 21-виот век?
Дали е тоа онаа која е самостојна, убава, паметна, образована, секогаш дотерана, Жена која има и своја кариера а воедно е и мајка, домаќинка и се друго....или нешто сосема друго?

 
#Xchannels Forum » Fun - Забава » Love and Sex - Љубов и секс » Современ Маж & Современа Жена...
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Xchannels © 2019