#Xchannels
Main | Registration | Login
Wednesday, 19.06.2019, 6:23 AM
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: bibuska  
#Xchannels Forum » Fun - Забава » Love and Sex - Љубов и секс » Што ви недостига во врската?
Што ви недостига во врската?
bibuskaDate: Tuesday, 18.11.2008, 11:47 PM | Message # 1
Sergeant
Group: Forum Administrators
Messages: 72
Reputation: 0
Status: Offline
Нема пар со совршена врска. Колку и да тврди некој поинаку, тоа е факт. Сосема нормална работа. Секако, партнерите секогаш тежнеат (или барем едниот тежнее) да промени некои работи кон подобро. На некого му недостига нежност, на некој романтика, секс, пари, разбирање, гушкање...

Што ви недостига на вас во врската? Што би промениле во неа?

 
#Xchannels Forum » Fun - Забава » Love and Sex - Љубов и секс » Што ви недостига во врската?
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Xchannels © 2019