#Xchannels
Main | Registration | Login
Wednesday, 19.06.2019, 5:45 AM
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: bibuska  
#Xchannels Forum » Fun - Забава » Love and Sex - Љубов и секс » Секс со бивши - добра или лоша идеја?
Секс со бивши - добра или лоша идеја?
bibuskaDate: Wednesday, 19.11.2008, 0:14 AM | Message # 1
Sergeant
Group: Forum Administrators
Messages: 72
Reputation: 0
Status: Offline
Нешто како проверена етикета со знак за квалитет, емоции или можност за компликации?
Бидејќи секоја врска се раскинува со причини, и тоа добри, без обзир на тоа кој на кого "му дал нога", сепак постои можност од тоа да бидете емотивно повредени затоа што да се оддвои сексот од емоциите е тешко.

Дали доколку се навраќате на бившите значи дека раскинувањето со неа ви се чини страшно, не сакате да си признаете дека е готово па само си ја подгревате надежта или со нив сте само поради секс?

 
MasterYodaDate: Thursday, 20.11.2008, 12:55 PM | Message # 2
Admin
Group: Administrators
Messages: 49
Reputation: 1
Status: Offline
Не сум размислил досега на оваа тема... ама зШ да не wink крај краева се на тоа се сведува tongue

*** Ne sum mnogu zgoden... ama sum mnogu Nezgoden !!! ***
 
#Xchannels Forum » Fun - Забава » Love and Sex - Љубов и секс » Секс со бивши - добра или лоша идеја?
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Xchannels © 2019