#Xchannels
Main | Registration | Login
Wednesday, 19.06.2019, 6:04 AM
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: bibuska  
#Xchannels Forum » Fun - Забава » Love and Sex - Љубов и секс » Љубомора - доказ дека те сака или...???
Љубомора - доказ дека те сака или...???
bibuskaDate: Saturday, 15.11.2008, 11:14 AM | Message # 1
Sergeant
Group: Forum Administrators
Messages: 72
Reputation: 0
Status: Offline
Секој во својот живот бил заљубен/a, а со самото тоа сигурно и љубоморен/на (помалце или повеќе)!!! Сакам да ги чујам вашите коментари за тоа дали љубомората е доказ дека некој те сака, дали е неопходна.....
 
#Xchannels Forum » Fun - Забава » Love and Sex - Љубов и секс » Љубомора - доказ дека те сака или...???
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Xchannels © 2019