#Xchannels
Main | Registration | Login
Wednesday, 19.06.2019, 6:49 AM
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
#Xchannels Forum » General - Општо » General talks - Општи чаршиски муабети :) » Колку луѓето ве сфаќаат сериозно и дали сакате да биде така?
Колку луѓето ве сфаќаат сериозно и дали сакате да биде така?
bibuskaDate: Tuesday, 18.11.2008, 11:22 PM | Message # 1
Sergeant
Group: Forum Administrators
Messages: 72
Reputation: 0
Status: Offline
си кажува се насловот... дали кога се зезате со некого ве сваќаат озбилно.. или пак кога кажувате некому вистина пак не ве сваќаат озбилно..
 
#Xchannels Forum » General - Општо » General talks - Општи чаршиски муабети :) » Колку луѓето ве сфаќаат сериозно и дали сакате да биде така?
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Xchannels © 2019