#Xchannels
Main | Registration | Login
Wednesday, 19.06.2019, 5:39 AM
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
#Xchannels Forum » General - Општо » General talks - Општи чаршиски муабети :) » Позади огледалото???
Позади огледалото???
bibuskaDate: Wednesday, 19.11.2008, 5:22 PM | Message # 1
Sergeant
Group: Forum Administrators
Messages: 72
Reputation: 0
Status: Offline
Секое утро, ако не повеќе, се гледаме во огледало.
Што гледате во огледалото? Себе? Ништо? Некого кого сакате? Зборувате со ликот од таа страна?? Што??

Што ви кажа денес, ликот од другата страна на огледалото?
Ви посака добро утро, ве отера на едно место, ви се насмеа, ве искара, ве пофали, се вџаши, се насмеа, не кажа ништо, ви кажа нешто непријатно....

Што видовте денес позади огледалото??? smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile

 
bliDate: Wednesday, 25.03.2009, 10:58 PM | Message # 2
Private
Group: Users
Messages: 5
Reputation: 0
Status: Offline
Искрено да ви кажам, баш разгледував и анализирав што се крие зад огледалото, и најдов само некаква си шајка на која што седи закачено огледалото.
Можно е таа шајка да крие нешто меѓуредови? хмммммм


n.s.
 
#Xchannels Forum » General - Општо » General talks - Општи чаршиски муабети :) » Позади огледалото???
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Xchannels © 2019