#Xchannels
Main | Registration | Login
Wednesday, 19.06.2019, 5:38 AM
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
#Xchannels Forum » Fun - Забава » Mens corner - Машко катче » За сите машки
За сите машки
bibuskaDate: Saturday, 15.11.2008, 11:54 AM | Message # 1
Sergeant
Group: Forum Administrators
Messages: 72
Reputation: 0
Status: Offline
кои ќе постираат на овој форум,најстрого им се наложува:

Да се однесуваат со почит и добри манири спрема женскиот род.
Следува објаснение зошто:
Ова секако дека е машко катче,но мора да се има џентлменски однос спрема жените,и која воедно и треба да е одлика на секое машко со добри манири и добро развиен бон-тон.
Ќе ве замолам да не се доведеме во ситуација каде што ќе може да не наречат машки шовинисти,за кој верувам дека нема ниеден на овој форум.

Ви Благодарам однапред за вашето разбирање.

 
MasterYodaDate: Wednesday, 26.11.2008, 6:10 PM | Message # 2
Admin
Group: Administrators
Messages: 49
Reputation: 1
Status: Offline
Just like we allways do my darling wink

*** Ne sum mnogu zgoden... ama sum mnogu Nezgoden !!! ***
 
bibuskaDate: Wednesday, 26.11.2008, 9:05 PM | Message # 3
Sergeant
Group: Forum Administrators
Messages: 72
Reputation: 0
Status: Offline
heart heart heart
 
MasterYodaDate: Thursday, 27.11.2008, 1:00 PM | Message # 4
Admin
Group: Administrators
Messages: 49
Reputation: 1
Status: Offline
angel hello flower heart wink

*** Ne sum mnogu zgoden... ama sum mnogu Nezgoden !!! ***
 
#Xchannels Forum » Fun - Забава » Mens corner - Машко катче » За сите машки
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Xchannels © 2019