#Xchannels
Main | Registration | Login
Wednesday, 19.06.2019, 6:19 AM
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: bibuska  
#Xchannels Forum » Welcome to #Xchannels Forum » About #Xchannels Forum » Проблеми ....
Проблеми ....
bibuskaDate: Saturday, 15.11.2008, 12:05 PM | Message # 1
Sergeant
Group: Forum Administrators
Messages: 72
Reputation: 0
Status: Offline
Доколку имате проблеми со некој членови на форумот можете јавно да ги пријавите тука па министерството за внатрешни работи при #xchannels. ќе се обиде да суди
 
bliDate: Wednesday, 25.03.2009, 10:53 PM | Message # 2
Private
Group: Users
Messages: 5
Reputation: 0
Status: Offline
Имам редок вид на проблем... Ми требаа 200 денари, ама некој си таму МasterYoda наместо да ме услужи, ме искористи и ми зеде 30 денари, притоа SPAM-ирајќи и RECLAIM-ирајќи ги некој си видови на семки за грицкање.
Се почувствував повреден и морав да го пријавам случајот овде.
Се надевам, правдата ќе излези на виделина! Благодарам однапред и одназад. wink


n.s.
 
MasterYodaDate: Wednesday, 25.03.2009, 10:59 PM | Message # 3
Admin
Group: Administrators
Messages: 49
Reputation: 1
Status: Offline
Интересна замерка smile можеби ке се разреши можеби и не. Зависно од Семките :))

*** Ne sum mnogu zgoden... ama sum mnogu Nezgoden !!! ***
 
#Xchannels Forum » Welcome to #Xchannels Forum » About #Xchannels Forum » Проблеми ....
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Xchannels © 2019