#Xchannels
Main | Registration | Login
Wednesday, 19.06.2019, 6:28 AM
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: bibuska, Apollo  
#Xchannels Forum » Fun - Забава » Humor - Хумор » Вицови
Вицови
MasterYodaDate: Saturday, 15.11.2008, 12:14 PM | Message # 1
Admin
Group: Administrators
Messages: 49
Reputation: 1
Status: Offline
Дали знаете кога Пинокио дознал дека е направен од дрво?

***********

Кога почнал да го дрка и кога му се запалил од премногу триење! biggrin


*** Ne sum mnogu zgoden... ama sum mnogu Nezgoden !!! ***
 
bibuskaDate: Saturday, 15.11.2008, 12:17 PM | Message # 2
Sergeant
Group: Forum Administrators
Messages: 72
Reputation: 0
Status: Offline
biggrin biggrin biggrin biggrin
 
MasterYodaDate: Monday, 17.11.2008, 1:22 PM | Message # 3
Admin
Group: Administrators
Messages: 49
Reputation: 1
Status: Offline
Жените се делата на пет групи:
- НЕВИНА: Не дава на никој.
- ДЕВОЈКА: Дава само на дечкото.
- ЖЕНА: Дава само на мажот и швалерот.
- ОРОСПИЈА: Дава на сите.
- РАСИПАНА ОРОСПИЈА: Дава на сите, само на мене не!


*** Ne sum mnogu zgoden... ama sum mnogu Nezgoden !!! ***
 
Martini64eDate: Monday, 17.11.2008, 3:44 PM | Message # 4
Private
Group: Users
Messages: 22
Reputation: 0
Status: Offline
си биле 3 топцинја посебно белото
 
MasterYodaDate: Monday, 17.11.2008, 3:50 PM | Message # 5
Admin
Group: Administrators
Messages: 49
Reputation: 1
Status: Offline
smile

*** Ne sum mnogu zgoden... ama sum mnogu Nezgoden !!! ***
 
Martini64eDate: Monday, 01.12.2008, 9:58 AM | Message # 6
Private
Group: Users
Messages: 22
Reputation: 0
Status: Offline
Си Биле 3 Топчинја едното отисло лево другото десно третото По НИВ

Added (01.12.2008, 9:58 Am)
---------------------------------------------
Си Било едно дете и секој ден трчало по некој автобус еднашка автобусот го чукнал детето умрело и мајката ко досла му рекла со го згази јас си го сакав ако е ментален ама с и го сакав И Возачот : Ам Не Го Видов (овај усте по ментален)

 
#Xchannels Forum » Fun - Забава » Humor - Хумор » Вицови
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Xchannels © 2019