#Xchannels
Main | Registration | Login
Wednesday, 19.06.2019, 6:45 AM
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: bibuska  
#Xchannels Forum » Fun - Забава » Love and Sex - Љубов и секс » Невозможна љубов
Невозможна љубов
bibuskaDate: Tuesday, 18.11.2008, 11:49 PM | Message # 1
Sergeant
Group: Forum Administrators
Messages: 72
Reputation: 0
Status: Offline
Дали сте имале некогаш во животот ваква љубов?
Да знаете дека се е против вас, но, што да правите, пак ненормално сакате..
Иако нема никакви шанси, ни ронка надеж, немате никаква иднина со таа личност, никаква перспектива..

Доколку сте доживеале порано таква љубов, дали сеуште сонувате за неа..дали сакате да ја имате..
Или пак, сте се одрекле од неа засекогаш, затоа што знаете дека ви е слаба точка, и рана шо ќе ве печи засекогаш.

 
#Xchannels Forum » Fun - Забава » Love and Sex - Љубов и секс » Невозможна љубов
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Xchannels © 2019