#Xchannels
Main | Registration | Login
Wednesday, 19.06.2019, 6:21 AM
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: bibuska  
#Xchannels Forum » Флиперница » Флипери » Приказна без крај!
Приказна без крај!
bibuskaDate: Tuesday, 18.11.2008, 10:49 PM | Message # 1
Sergeant
Group: Forum Administrators
Messages: 72
Reputation: 0
Status: Offline
Епа вака! Во оваа игра секој треба да кже по еден збор надополнувајки го оној пред него! Но само по еден збор! И ќе направиме приказна. Секој кој ке напише збор мора да го ископира и целиот текст што го напишале пред него! Let's START biggrin

Вчера.....................

 
#Xchannels Forum » Флиперница » Флипери » Приказна без крај!
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Xchannels © 2019